بانک اطلاعات شرکت ها

لیست کامل نام شرکت ها – اطلاعات کامل شرکت ها

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های نقلی و نوساز

با وجود اینکه حباب قیمتی آپارتمان‌های نقلی به علت زیاد کردن قدرت خرید متقاضیان مسکن تحت تاثیر زیاد کردن سقف وام، نسبت به سال‌های گذشته قدری تخلیه شده است هست، و

قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های نقلی و نوساز

قیمت پیشنهادی آپارتمان های نقلی و نوساز

عبارات مهم : بازار

با وجود اینکه حباب قیمتی آپارتمان های نقلی به علت زیاد کردن قدرت خرید متقاضیان مسکن تحت تاثیر زیاد کردن سقف وام، نسبت به سال های گذشته قدری تخلیه شده است هست، ولی هنوز آپارتمان های نوساز و تازه ساز نقلی با بهای پیشنهادی بالاتر از قیمت میانگین هر منطقه فایل می شود.

به گزارش دنیای اقتصاد ، بعضی از مشاوران املاک اعتقاد دارند که در تابستان امسال با توجه به فرارسیدن موعد استفاده از تسهیلات 80 و 160 میلیون تومانی از محل صندوق بعد انداز مسکن یکم، قدرت خرید متقاضیان مسکن قدری زیاد کردن یافته و به همین خاطر، بازار آپارتمان های نقلی زیر 50 مترمربع با وجود اینکه هنوز رونق دارد، ولی آن قدرها هم سکه نیست. آمار معاملات نیز زیاد کردن میل به خریداران مسکن به آپارتمان های میان متراژ طی ماه های اخیر را تایید می کند. ولی کم کردن قیمت در مورد واحدهای مسکونی نوساز نقلی تایید نمی شود. قیمت پیشنهادی واحدهای با سن بنای زیر پنج سال و مساحت تا 50 مترمربع اغلب بین 5 تا 10 درصد گران تر از قیمت قطعی آپارتمان در منطقه قیمت گذاری می شود. بسیاری از متقاضیان خرید این گروه از آپارتمان ها، با نیت سرمایه گذاری وارد بازار می شوند.

آنها کسانی هستند که بعضا با نقدینگی محدود و بعضا حتی زیر 50 میلیون تومان وارد بازار می شوند و مابقی بهای خرید ملک را از طریق رهن کامل مستاجر و نیز استفاده از وام اوراق که در حالت انفرادی تا سقف 60 میلیون تومان در پایتخت کشور عزیزمان ایران قابل پرداخت هست، جبران می کنند. آنها با توجه به منابع مالی محدود خود ناگزیر هستند به قیمت های پیشنهادی اوج تن دهند و از طرفی عالی ترین گزینه را آپارتمان نوساز می دانند؛ چراکه به آسانی می توانند آن را به بهای بالاتری در قالب رهن کامل، اجاره دهند. بر این اساس قیمت آپارتمان های نوساز نقلی همچنان قدری بالاتر از قیمت عموم آپارتمان ها است.

قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های نقلی و نوساز

واژه های کلیدی: بازار | میلیون | استفاده | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz