بانک اطلاعات شرکت ها

لیست کامل نام شرکت ها – اطلاعات کامل شرکت ها

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + قتل دختر جوان به خاطر ارتباط پنهانی

مرد خیانتکار جهت فاش نشدن ارتباط پنهانی‌اش، دختر جوان را کشت و جسدش را دفن کرد. 

قتل دختر جوان به خاطر ارتباط پنهانی +عکس

عبارات مهم : جنایت

مرد خیانتکار جهت فاش نشدن ارتباط پنهانی اش، دختر جوان را کشت و جسدش را دفن کرد.

به گزارش جام جم، پیگیری به این پرونده از دهم دی ماه امسال و به دنبال ناپدید شدن دختر 28 ساله ای در ساری شروع شد. خانواده دختر جوان در جریان تحقیقات مدعی شدند، دهم دی لیلا از منزل بیرون رفت و دیگر بازنگشت. تلفن همراهش در این مدت خاموش هست. او ما را از حال خودش بی خبر نمی گذاشت و مطمئن هستیم اتفاق ای جهت او رخ داده است.

پرونده 18 دی ماه در اختیار پلیس آگاهی مازندران قرار داده شد و کارآگاهان تجسس در این رابطه را شروع کردند.

عکس + قتل دختر جوان به خاطر ارتباط پنهانی

بررسی های پلیسی نشان داد، لیلا با مرد جوانی یک شرکت شخصی را اداره می کردند. ماموران که به شریک لیلا مشکوک شده است بودند تحقیقات را روی او متمرکز کردند.

رئیس پلیس آگاهی مازندران دراین باره به جام جم گفت: تنها مظنون پرونده در ابتدا منکر هرگونه اطلاعی از آینده دختر جوان شد، ولی بعد از بازجویی های تخصصی لب به اعتراف گشود و راز قتل دختر 28 ساله را فاش کرد. متهم که 29 ساله و صاحب همسر و فرزند است راجع به انگیزه اش از جنایت مدعی شد، من و مقتول با هم ارتباط داشتیم و بعد از مدتی با مسئله روبه رو شدیم.او ترساندن می کرد که ماجرای ارتباط پنهانی را به همسرم می گوید. از تهدیدهایش خسته شده است بودم به همین خاطر تصمیم به قتل گرفتم. روز جنایت او را در شرکت به قتل رساندم و بعد جسدش را به یکی از روستاهای اطراف شهر برده و دفن کردم.

مرد خیانتکار جهت فاش نشدن ارتباط پنهانی‌اش، دختر جوان را کشت و جسدش را دفن کرد. 

سرهنگ ذبیح الله پهلوانی ادامه داد: بعد از اعترافات متهم، روز پنجشنبه تیمی از ماموران راهی محل دفن جسد شده است و با راهنمایی قاتل، پیکر دختر جوان را کشف و به پزشکی قانونی انتقال یافته کردند.

وی خاطرنشان کرد: تحقیقات راجع به ادعای متهم به قتل ادامه دارد.

واژه های کلیدی: جنایت | پرونده | ارتباط | تحقیقات | مازندران | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz