بانک اطلاعات شرکت ها

لیست کامل نام شرکت ها – اطلاعات کامل شرکت ها

گت بلاگز اخبار اجتماعی هشدار آموزش و پرورش به مدیران و معلمان ، اوضاع تعطیلی مدارس در هفته آخر اسفند 96

همه مقاطع تحصیلی تا وقت اعلام تعطیلات رسمی جهت ادارات و مراکز دولتی باز است بنابر این تا ۲۸ اسفند ماه سال ۱۳۹۶ هیچ اعلام رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس قبل از ایام ع

هشدار آموزش و پرورش به مدیران و معلمان ، اوضاع تعطیلی مدارس در هفته آخر اسفند 96

اوضاع تعطیلی مدارس در هفته آخر اسفند 96/ هشدار آموزش و پرورش به مدیران و معلمان

عبارات مهم : آموزش

همه مقاطع تحصیلی تا وقت اعلام تعطیلات رسمی جهت ادارات و مراکز دولتی باز است بنابر این تا ۲۸ اسفند ماه سال ۱۳۹۶ هیچ اعلام رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس قبل از ایام عید از جانب وزارت آموزش و پرورش نخواهد شد.

میزان نوشت: معاون رسانه ای وزارت آموزش و پرورش گفت: مدارس همانند ادارات و دیگر مراکز دولتی تا وقت اعلام رسمی دولت تا ۲۸ اسفند ماه باز است.

نجات بهرامی در خصوص تعطیلی مدارس قبل از شروع ایام عید گفت: همه مقاطع تحصیلی تا وقت اعلام تعطیلات رسمی جهت ادارات و مراکز دولتی باز است بنابر این تا ۲۸ اسفند ماه سال ۱۳۹۶ هیچ اعلام رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس قبل از ایام عید از جانب وزارت آموزش و پرورش نخواهد شد.

هشدار آموزش و پرورش به مدیران و معلمان ، اوضاع تعطیلی مدارس در هفته آخر اسفند 96

وی افزود: بر اساس قوانین موجود هیچ گارانتی اجرایی نسبت به تعطیلی مدارس خارج از تصمیمات دولتی وجود ندارد وکلیه مدارس جزدر مواقع تعطیلی ادارات و مراکز دولتی فعالیت دارند. بنابر این اعلام اخبار ضد و نقیض مبنی بر تعطیلی مدارس از ۲۱ اسفند ماه امسال کذب بوده و از جانب وزارت آموزش و پرورش رد می شود.

معاون رسانه ای روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: تعطیلات پیش از موعد در سیستم آموزش و پرورش بر اساس ضروریات با دلایل قانع کننده صورت می گیرد بر این اساس تعطیلات قبل از شروع ایام عید هیچ علت توجیه کننده ای در سیستم آموزش و پرورش ندارد و از لحاظ قانونی و رسمی همه مدارس ملزم به برگزاری کلاس ها و ادامه روند آموزشی هستند.

همه مقاطع تحصیلی تا وقت اعلام تعطیلات رسمی جهت ادارات و مراکز دولتی باز است بنابر این تا ۲۸ اسفند ماه سال ۱۳۹۶ هیچ اعلام رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس قبل از ایام ع

وی افزود: هر گونه غیبت معلمان و دانش آموزان در چند روز باقی مانده به تعطیلات نوروزی و چند روز بعد از اتمام آن بدون گواهی پزشکی و دلایل منطقی، توجیهی ندارد و مدیران مدارس ملزم به برخورد انضباطی با این افراد هستند.

بهرامی گفت: مدیران و معلمان مدارس نسبت به اعلام تعطیلی کلاس های درس هیچ گونه حق تصمیم گیری نداشته و این امر تنها از طریق مجاری رسمی وزارت آموزش و پرورش اعلام می شود بنابر این نظارت بر برگزاری کلاس ها و حضور دانش آموزان در کلاس های درس در روزهای بین چند تعطیلی و یا پشت سر هم با دقت بیشتری انجام می شود.

معاون رسانه ای روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد: بر اساس قانون دانش آموزان همانند دیگر کارمندان دولتی حق مرخصی و تعطیلی در طی سال تحصیلی ندارند بنابر این هر گونه غیبت در مدرسه باید بر اساس دلایل قانع کننده جهت مدیران مدرسه بوده وعقب ماندگی آموزشی از جانب دانش آموز جبران شود .چرا که غیبت دانش آموزان در ایام تعطیلات به معضل بزرگ جهت سیستم آموزشی مدارس تبدیل شده است است که برنامه ریزی بودجه بندی کتب درسی را به طور کلی دچار مسئله کرده است.

هشدار آموزش و پرورش به مدیران و معلمان ، اوضاع تعطیلی مدارس در هفته آخر اسفند 96

وی در ادامه گفت: غیبت بی مورد دانش آموزان در مدارس به معنای تعطیلی رسمی سیستم آموزشی معلمان در کلاس های درس است آیا که جبران دروس ارائه شده است در روز های غیبت دانش آموزان برنامه ریزی اتمام کتب درسی بر اساس روز های باقی مانده از سال تحصیلی را بر هم می زند.بر این اساس بخشنامه های مربوط به عدم اجازه تعطیلی کلاس ها و غیبت غیر موجه به مدارس ابلاغ شده است و کلاس های توجیهی مورد نیاز جهت مدیران ودبیران مدارس در حال برگزاری است.

واژه های کلیدی: آموزش | تعطیلی | آموزشی | تعطیلی مدارس | تعطیلی ادارات | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz