بانک اطلاعات شرکت ها

لیست کامل نام شرکت ها – اطلاعات کامل شرکت ها

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی پرتعدادترین فایل‌های نوساز در بازار مسکن

اگرچه فایل‌های نوساز در مناطق مصرفی بازار مسکن به خاص در گروه میان‌متراژها بسیار کمیاب شده‌اند ولی در برابر آپارتمان‌های مناطق لوکس و واحدهای لوکس‌متراژ در مناط

پرتعدادترین فایل‌های نوساز در بازار مسکن

پرتعدادترین فایل های نوساز در بازار مسکن

عبارات مهم : بازار

اگرچه فایل های نوساز در مناطق مصرفی بازار مسکن به خاص در گروه میان متراژها بسیار کمیاب شده است اند ولی در برابر آپارتمان های مناطق لوکس و واحدهای لوکس متراژ در مناطق غیرلوکس را می توان در زمره فایل های پرتعداد و غالب از گروه سنی نوسازها در بازار مسکن کنونی برشمرد.

به گزارش دنیای اقتصاد ، نوسان قیمت در بازار مسکن بهمن ماه موجب خروج موقت فروشنده ها از بازار شد، به نحوی که در هفته های اخیر آپارتمان نوساز و تازه ساز در گروه میان متراژها در بازار مسکن مناطق مصرفی پایتخت کشور عزیزمان ایران به خاص دو منطقه ۴ و ۵ به شدت کمیاب شده است بود. واسطه های ملکی اذعان می کردند که فایل آماده فروش در این گروه وجود دارد ولی فروشنده ها و سازنده ها فعلا از فروش منصرف شده است و موقتا فایل خود را از بازار خارج کرده اند. اغلب فروشنده ها با طمع جهش قیمت در سال پیش رو در تصمیم خود جهت فروش تردید کرده اند و آینده نگری های کارشناسی مبنی بر اینکه هرگونه جهش قیمت مسکن در سال ۹۷ را دور از انتظار توصیف می کنند، چندان مبنای تصمیمات خود قرار نمی دهند. در عین حال فایل های اندکی که در گروه نوسازهای مصرفی در بازار وجود دارد نیز عمدتا به قیمت های بیش از آخرین معاملات منطقه عرضه شده است که طبعا با استقبال خریداران روبه رو نمی شود.

اما پرتعدادترین فایل های نوساز تا ۵ سال ساخت در بازار مسکن کنونی مشمول بر دو گروه هست؛ نخست آپارتمان های واقع در مناطق لوکس در تمام گروه های متری و دوم واحدهای لوکس متراژ با مساحت بیش از ۱۲۰ مترمربع در مناطق غیرلوکس تهران. در حال حاضر جویندگان نوساز در بنگاه های معاملات املاک عمدتا با این دو گروه فایل روبه رو می شوند و اگر منزل اولی و متقاضی خرید آپارتمان نوساز میان متراژ باشند، به مشکل می توانند فایل مطلوب خود را پیدا کنند.

پرتعدادترین فایل‌های نوساز در بازار مسکن

واژه های کلیدی: بازار | فروشنده | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz