بانک اطلاعات شرکت ها

لیست کامل نام شرکت ها – اطلاعات کامل شرکت ها

گت بلاگز اخبار اجتماعی پرداخت 6000 میلیارد تومان از بدهی‌های شهرداری به پیمانکاران و بانک‌ها / شهردار تهران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران از پرداخت 6000 میلیارد تومان از بدهی‌های شهرداری به پیمانکاران و بانک‌ها خبر داد. 

پرداخت 6000 میلیارد تومان از بدهی‌های شهرداری به پیمانکاران و بانک‌ها / شهردار تهران

شهردار تهران: پرداخت 6000 میلیارد تومان از بدهی های شهرداری به پیمانکاران و بانک ها

عبارات مهم : شهردار

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران از پرداخت 6000 میلیارد تومان از بدهی های شهرداری به پیمانکاران و بانک ها خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمدعلی نجفی صبحگاه امروز در مراسم افتتاح 20 پروژه فرهنگی و اجتماعی در منطقه 8 با بیان اینکه این منطقه در وقت انقلاب و در پیروزی آن نقش بزرگی داشته هست، گفت: یکی از شاخصه های مهم منطقه 8 همزیستی بسیار خوب و مسالمت آمیز اقلیت های دینی با یکدیگر هست، به گونه ای که بیشترین تعداد ارامنه در این منطقه زندگی می کنند.

وی با بیان اینکه مسئله محله محوری از این بعد در برنامه های شهرداری مورد تاکید قرار می گیرد، گفت: این در حالیست که محله محوری نیز مورد تاکید شورای شهر واقع شده است است و عنوان بسیار مهمی است.

پرداخت 6000 میلیارد تومان از بدهی‌های شهرداری به پیمانکاران و بانک‌ها / شهردار تهران

نجفی با بیان اینکه ایجاد و افتتاح پروژه های محلی ولو هر چند کوتاه نقش زیادی در توجه به مردم و جلب رضایت آنها دارد، گفت: مردم از این بعد به مدیریت شهری جهت تصمیم گیری در احداث پروژه ها کمک کنند، آیا که باید به نیازها و خواسته های مردم محله پاسخ داده شود.

وی با بیان اینکه همواره عنوان کرده ام که شهرداری یک نهاد خدماتی هست، گفت: بعضی در ابتدا عنوان می کردند که شهرداری یک نهاد اجتماعی و بعد از آن یک نهاد خدماتی هست. ولی از نظر من شهرداری یک نهاد خدماتی است و افتخارمان این است که به مردم خدمت می کنیم. چه بسا در نزد خداوند آن کسی که به مردم خدمت می کند عزیزتر است.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران از پرداخت 6000 میلیارد تومان از بدهی‌های شهرداری به پیمانکاران و بانک‌ها خبر داد. 

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه در سال 96 با همه بیم ها و کمبودهایی که داشتیم توانستیم کارنامه قابل قبولی را عرضه کنیم، گفت: خوشبختانه در آخر اسفند ماه، 95 درصد درآمدهای آینده نگری شده است در بودجه محقق شد و به همین علت توانستیم بخشی از بدهی های خود به بانک ها، پیمانکاران و … را بدهیم که در مجموع 6000 میلیارد تومان از مجموع بدهی های خود را پرداخت کردیم.

وی با بیان اینکه در این مدت شش ماده خاص مربوط به شهرداری ها از جمله شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در تبصره های بودجه کشور گنجانده شد که امیدواریم بخشی از پرسشها حل شود، گفت: امیدواریم در سال 97 نیز همچون 96 کارنامه قابل قبولی داشته باشیم.

نجفی با بیان اینکه تلاش مان این است که مردم شهرداری را از آن خود ببینند و کارکنان شهرداری را به عنوان خدمتگذار قبول کنند، گفت: هیچ مسئله شهری بدون کمک شهروندان حل نمی شود و مورد نیاز است در این برهه زمانی به توسعه اخلاق شهروندی در جهت ریسک پذیر کردن و انسان مدار کردن شهر توجه خاص ای شود.

پرداخت 6000 میلیارد تومان از بدهی‌های شهرداری به پیمانکاران و بانک‌ها / شهردار تهران

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سخنان دعایی مدیرمسئول روزنامه اطلاعات در خصوص عدم پذیرش استعفای نجفی گفت: از خداوند می خواهم که همه بیماران را به طور عاجل شفا دهد و در این 40 سال گذشته به انقلاب خدمت کردیم و از این به بعد هم اینگونه خواهد بود.

واژه های کلیدی: شهردار | شهرداری | شهردار تهران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz