بانک اطلاعات شرکت ها

لیست کامل نام شرکت ها – اطلاعات کامل شرکت ها

گت بلاگز اخبار حوادث همسرکشی با اره! , جنایت فجیع در مهرآباد

پیرمردی که به طرزی فجیع اقدام به قتل همسر میانسال خود کرده بود، به وسیله ماموران کلانتری دستگیر شد. 

جنایت فجیع در مهرآباد؛ همسرکشی با اره!

عبارات مهم : جنایت

پیرمردی که به طرزی فجیع اقدام به قتل همسر میانسال خود کرده بود، به وسیله ماموران کلانتری دستگیر شد.

به گزارش ایسنا ؛ حوالی ساعت ۱۸:۴۵ دیروز دختر جوانی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و اعلام کرد که از مادرش اطلاعی ندارد و درحالی که باید در منزل باشد، کسی در منزل را باز نمی کند که بلافاصله ماموران کلانتری ۱۱۹ مهرآباد در محل واقع در خیابان دانشگاه هوایی شمالی حاضر شده است و بررسی های خود را در این زمینه شروع کردند.

با حضور ماموران کلانتری در محل، دختری که با ۱۱۰ تماس گرفته بود به آنان گفت: مادرم هر لحظه این ساعات در منزل است و اگر بخواهد جایی برود حتما اطلاع می دهد، حدود یک ساعت و نیم پیش با مادرم تماس گرفتم ولی تلفن را جواب نداد، با پدرم تماس گرفتم و او هم ابراز بی اطلاعی کرد و گفت که دنبال مادرم بگردم، با دوست و آشنا هم تماس گرفتم ولی کسی از او خبر ندارد و به منزل هم که آمدم کسی در را باز نمی کند، ولی در منزل از داخل قفل است.

همسرکشی با اره! , جنایت فجیع در مهرآباد

در ادامه ماموران با اخذ مجوزهای مورد نیاز اقدام به بازکردن در این منزل که در طبقه همکف یک ساختمان دو طبقه قرار داشت کرده و در حالی که در منزل از داخل با یک روسری هم بسته شده است بود، ماموران وارد منزل شده است و مشاهده کردند که پدر ۷۲ ساله خانواده در منزل است.

ماموران بلافاصله اقدام به جستجو در منزل کردند که در حمام ساختمان با جسد زنی ۵۵ ساله که مادر خانواده بود روبه رو شدند، جسد این زن در حالی که روی گردنش آثار بریدگی وجود داشت و مچ دست چپش هم با اره بریده شده است بود در کف حمام افتاده و بررسی های بعدی نیز نشان داد که نقاطی از بدن مقتول با آب جوش سوزانده شده است است.

پیرمردی که به طرزی فجیع اقدام به قتل همسر میانسال خود کرده بود، به وسیله ماموران کلانتری دستگیر شد. 

به محض رویت این صحنه عنوان به بازپرس خاص قتل اطلاع داده شد و همزمان پیرمرد ۷۲ ساله نیز تحت بازجویی قرار داده شد که این فرد در اعترافات خود به قتل همسرش اقرار کرد.

سرهنگ حسن نورآبادی، رییس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد با تایید این خبر به ایسنا گفت: شواهد اولیه حاکی از آن است که اختلافات خانوادگی علت وقوع این جنایت بوده و این مرد بعد از درگیری با همسرش در اتاق خواب او را به حمام کشانده و به قتل رسانده است.

وی با بیان اینکه تیمی از ماموران پلیس آگاهی ادامه پیگیری به پرونده را با دستور مقام قضایی برعهده گرفته اند، گفت: درمحل جنایت، یک چاقو، یک اره و یک چکش نیز کشف و ضمیمه پرونده متهم شده است است.

همسرکشی با اره! , جنایت فجیع در مهرآباد

واژه های کلیدی: جنایت | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz