بانک اطلاعات شرکت ها

لیست کامل نام شرکت ها – اطلاعات کامل شرکت ها

گت بلاگز اخبار اجتماعی از امشب دریاهای کشور مواج می‌شود

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به وقوع وزش باد شدید در شرق و شمال شرق کشور از مواج بودن خلیج فارس، دریای عمان و خزر خبر داد. 

از امشب دریاهای کشور مواج می‌شود

از امشب دریاهای کشور مواج می شود

عبارات مهم : خراسان

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به وقوع وزش باد شدید در شرق و شمال شرق کشور از مواج بودن خلیج فارس، دریای عمان و خزر خبر داد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: از امشب تا روز سه شنبه در شرق و مرکز خلیج فارس و شرق سواحل دریای عمان دریا مواج خواهد بود. همچنین امروز دریای خزر نیز مواج آینده نگری می شود.

براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی دو روز آینده در بعضی نقاط شمال غرب، استان های ساحلی خزر، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز مرکزی و در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در جنوب سیستان و بلوچستان، شرق و شمال هرمزگان، جنوب کرمان، شرق و جنوب شرق فارس رگبار و رعدوبرق و وزش باد آینده نگری می شود.

از امشب دریاهای کشور مواج می‌شود

وی ادامه داد: در روز سه شنبه (دوم مردادماه) به غیر از شمال غرب کشور در سایر مناطق ذکر شده است این اوضاع همچنان ادامه خواهد داشت.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به اینکه طی دو روز آینده به باعث وزش باد شدید در خوزستان و بوشهر احتمال وقوع گرد و خاک وجود دارد، تاکید کرد: در سه روز آینده در شمال شرق و نوار شرقی کشور وزش باد شدید رخ خواهد داد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به وقوع وزش باد شدید در شرق و شمال شرق کشور از مواج بودن خلیج فارس، دریای عمان و خزر خبر داد. 

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی در آخر درمورد اوضاع آب وهوایی پایتخت طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا و بعد فردا (دوشنبه و سه شنبه اول و دوم مرداد ماه) صاف در بعدازظهر همراه با وزش باد آینده نگری می شود. بیشترین و کمترین دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران در این روز 39 و 28 درجه سانتی گراد خواهد بود.

واژه های کلیدی: خراسان | هواشناسی | دریای خزر | خراسان رضوی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz